شماره تماس مستقیم : 02136349065
جستجوی پیشرفته
بر اساس خودرو
خودرو
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

باتری خودرو

 

باتری خودرو

همانطور که میدانید هر وسیله نقلیه ای برای شروع کار خود نیاز به یک محرک ابتدایی یا برق دارد . در بیشتر موارد برای تامین این محرک ابتدایی از باتری استفاده می شود . ساختار و کارکرد ابتدایی باتری خودرو همانند دیگر باتری ها از دو قطب مثبت و منفی و صفحات بین این دو قطب تشکیل شده است .

باتری خودرو ، باطری قابل شارژی است که خودرو را به جریان الکتریکی یا همان برق تجهیز می کند . باتری ماشین برای استارت اولیه خودرو الزامی است ، همچنین باتری خودرو برای تامین برق اضافی کشیده شده از دینام ماشین نیز استفاده می شود .

باطری ماشین توسط دینام خودرو شارژ می شود و معمولا طول عمری بالای یک سال دارد . باتری خودرو در دو نوع باتری اسیدی ( قدیمی ) و باتری اتمی ( جدید ) تولید می شود ، ساختار باطری های اسیدی از آلیاژهای سرب در محلول الکترولیتی تشکیل شده است که در شش فضای سلولی نگهداری می شود بالای هر کدام از این سلول ها یک درب وجود دارد که می توان سطح محلول الکترولیتی یا اسید آن را از طریق درب ها کنترل و کم و زیاد کرد . امروزه به دلیل خطر ناشی از همین اسید داخل باتری میزان استفاده از این نوع باتری به شدت کاهش یافته است . نوع جدید باتری خودرو ، باتری سیلد یا همان باتری اتمی است که به زبان ساده می توان گفت این باطری نیازی به نگهداری و کنترل راننده  ندارد و بعد از پایان عمر مفید خود از کار افتاده و باید باتری نو جایگزین باتری قدیمی شود .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ظرفیت ذخیره باتری خودرو

ظرفیت ذخیره باتری خودرو عبارت است از توانایی باتری ماشین برای تامین حداقل برق یا بار الکتریکی برای ماشین ، در صورتی که سیستم شارژ ماشین دچار عیب یا خرابی شده باشد . ظرفیت باتری به میزان الکترولیت ، نیروی الکترولیت ، تعداد صفحات باطری، مساحت باتری ، فرسوده یا جدید بودن باتری و دمای کارکرد باتری بستگی دارد . فروشگاه صفر تا صد مارکت نماینده رسمی فروش باتری های ایرانی و خارجی در تهران می باشد که با تنوع زیاد محصولات خود و همچنین فروش به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده و کوتاه کردن دست دلالها ، سعی دارد حق انتخاب بیشتر ، کیفیت بالاتر وارزانتر برای شما عزیزان فراهم کند . فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی باتری خودرو است که با مشاوره تخصصی ، رایگان و بی طرفانه خود توسط کارشناسان می تواند شما سروران را برای خریدی مطمئن و آسوده یاری کند . 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()