شماره تماس مستقیم : 02136349065
جستجوی پیشرفته
بر اساس خودرو
خودرو
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

باتری خودروهای سبک

باتری خودرو های سبک

باتری خودرو یکی از قطعاتی است که برای راه اندازی خودرو مورد استفاده قرار میگیرد و از ضرورت بالایی برخوردار است . بنا به نوع خودروی شما باطری متناسب با آن خودرو استفاده می شود و نمی توان هر باتری را در هر نوع خودرویی قرار داد . معمولا باتری خودرو های سبک 12 ولت بوده و از 35 آمپر شروع شده و به 80 آمپر پایان می یابد . میزان آمپر باتری بنا به نوع خودرو و سلیقه مصرف کننده تغییر می یابد . به طور مثال برای خودروی پراید از باتری با شدت جریان 50 آمپر تا 60 آمپر می توان استفاده کرد . هرچه میزان آمپر باتری خودرو بیشتر باشد به زبان ساده تر قدرت باتری نیز بیشتر است .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

طول عمر باتری خودرو های سبک به طور معمول از یک سال به بالا است ولی بنا به میزان استفاده از باتری و شرایط آب هوایی طول عمر باتری خودرو تغییر می کند . فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت با ارائه ضمانت نامه معتبر ، تمامی باتری های خود را هم از نظر کیفیت و هم از نظر طول عمر تضمین کرده است . باطری خودروهای سبک به طور کل به دو دسته تقسیم می شود دسته اول باتری های اسیدی (LEAD ACID ) است و دسته دوم باتری های سیلد یا خشک (AGM )نام دارد .

فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت توانسته باتری های خود را به صورت مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده برساند و با حذف دلالها در این بین قیمت باتری خود را تضمین کند . اگر شما سروران عزیز اطلاعات بیشتری در مورد خرید اینترنتی باتری خودرو می خواهید می توانید با ما تماس گرفته و به صورت رایگان و تمام وقت از مشاوره کارشناسان فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت بهره مند شوید .

نمایش همه
علاقه مندی ها ()