شماره تماس مستقیم : 02136349065
جستجوی پیشرفته
بر اساس خودرو
خودرو
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک اتوبوس، لاستیک کامیون، لاستیک تریلر

در تعریف اجمالی ، کامیون و اتوبوس به وسایل نقلیه غول پیکری که ، کارشان جابجایی بار و انسان ها است گفته می شود . کامیون از دو قسمت بارگیر و کشنده که به یکدیگر متصل هستند ، تشکیل شده است . کامیون ها از نظر محور به تک محور ، دو محور و سه محور تقسیم می شوند و ظرفیت حمل بار هرکدام متفاوت است . برای خرید لاستیک کامیون و لاستیک اتوبوس می توانید از مشاوره بیست و چهار ساعته 0 تا 100 مارکت بهره ببرید تا در خرید لاستیک خود از کارشناسان ما اطلاعات کافی را بدست بیاورید و نهایت دقت را در انتخاب لاستیک خودروی خود داشته باشید . فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت نماینده رسمی فروش لاستیک کامیون ، لاستیک اتوبوس و لاستیک تریلر در تهران و شهرستان ها می باشد . در زمان خرید لاستیک کامیون و لاستیک اتوبوس باید به چند نکته توجه کرد .

1 – لاستیک انتخابی باید در برابر سایش از مقاومت کافی برخوردار باشد .

2 – لاستیک انتخابی باید  طول عمر بالایی داسته باشد .

3 – طرح آج لاستیک و محوری که لاستیک برای آن خرید می شود بسیار مهم و ضروری است .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید لاستیک مناسب برای اتوبوس نیز به دلیل اینکه افراد زیادی توسط این وسیله نقلیه جابجا شده و سلامتی تک تک کسانی که سوار بر این خودرو می شوند تا حد زیادی توسط لاستیک آن تامین می شود بسیار ضروری و حیاتی است .

این وسایل نقلیه بیشتر عمر خود را در جاده های بین شهری طی میکنند و معمولا در سرعت بالا به سر می برند و بار زیادی را باید تحمل کنند ، اینجا اهمیت خرید لاستیک از فروشگاه معتبر 0 تا 100 مارکت مشخص می شود . اصالت کالا ، تاریخ تولید و قیمت مناسب به همراه ارزش خرید بالا ، لاستیک کامیون ، لاستیک اتوبوس و لاستیک تریلر همواره در 0 تا 100 مارکت تضمین شده است .

نمایش همه
علاقه مندی ها ()