شماره تماس مستقیم : 02136349065
جستجوی پیشرفته
بر اساس خودرو
خودرو
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک راهسازی،لاستیک صنعتی،لاستیک معدن،لاستیک لودر

به تمام خودروهایی که برای ساخت و نگهداری جاده ، اتوبان و بزرگراه استفاده می شود ، ماشین های راهسازی می گویند . همچنین ماشین هایی که در معادن برای زمین شناسی ، حمل و نقل ، جابجایی و... استفاده می کنند را ماشین های صنعت و معدن نام گذاری کرده اند . این دسته از خودروها به دلیل اینکه در زمین های غیر متعارف و بدون جاده تردد دارند ، لذا لاستیک ماشین های راه سازی و لاستیک ماشین های صنعت و معدن باید از ویژگی های خاصی همچون مقاومت بسیار بالا در مقابل سایش ، مقاوم در برابر حرارت و ... برخوردار باشند . برای تولید لاستیک راهسازی ، لاستیک معدن و لاستیک صنعتی باید از مواد اولیه با کیفیت فوق العاده و تکنولوژی تولید خاص و به روز استفاده شود . فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت نماینده رسمی فروش انواع برندهای لاستیک راهسازی ، لاستیک معدنی ، لاستیک بیل مکانیکی ، لاستیک جرثقیل ، لاستیک بالابر ، لاستیک لودر ، لاستیک بابکت ، لاستیک گریدر و لاستیک تمام دیگر ماشین های صنعتی می باشد . 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
پهنا
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برای خرید هوشمندانه لاستیک و اطلاع از تمام ویژگی های این دسته از لاستیک فقط کافیست با کارشناسان 0 تا 100 مارکت تماس حاصل نمایید تا با مشاوره رایگان و بیست چهار ساعته خود شما را در انتخابی دقیق برای لاستیک ماشین راهسازی ، لاستیک صنعتی ، لاستیک معدن و... راهنمایی نمایند .

تولید این دسته از لاستیک ها در کشور عزیزمان ایران ، به دلایل مختلفی همچون کمبود مواد اولیه ، استفاده از تکنولوژی سطح پایین و قدیمی ، بسیار محدود و کم بوده و بیشتر نیاز بازار امروز از طریق واردات لاستیک تامین می شود . بیشترین تنوع لاستیک راهسازی ، لاستیک صنعتی ، لاستیک معدن ، لاستیک لودر و غیره را از فروشگاه آنلاین  0 تا 100 مارکت بخواهید .

نمایش همه
علاقه مندی ها ()