شماره تماس مستقیم : 02136349065

تضمین بهترین قیمت

10 / 10
از 1 کاربر

تضمین قیمت کالا

فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت امکان تضمین قیمت را برای اطمینان در خرید ، برای شما سروران عزیز فراهم نموده است تا با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید .

فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت قیمت تمام کالاهای خود را با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت ، نسبت به تمام فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی تضمین می نماید .

اگر پس از خرید متوجه شدید فروشگاه دیگری جنس خریداری شده شما را ، با قیمت کمتری و با همان کیفیت به شما می فروشد ، می توانید از امکان تضمین قیمت کالای فروشگاه 0 تا 100 مارکت با شرایط زیر استفاده نمایید ، و ما به تفاوت قیمت را از ما به صورت کامل دریافت کنید .

شرایط استفاده از امکان تضمین قیمت کالای 0 تا 100 مارکت

1 – محصول ارزانتر باید توسط فروشگاه معتبر ارائه شده باشد و از طریق غیر قانونی ( قاچاق ) به کشور وارد نشده باشد .

2 -  محصول ارزانتر باید دقیقا با محصول خریداری شده از هر نظر یکسان باشد ، یعنی مشخصات فنی، قابلیت ها ، رنگ و کلیه امکانات هر دو کالای مورد مقایسه یکی باشد .

3 –  کالای ارزانتر باید دارای گارانتی اصلی باشد و همچنین نوع گارانتی با کالای خریداری شده یکسان باشد ، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی شرکت های مختلف ، در قیمت کالا  تاثیر مستقیم دارد .

4 -  کالاهای مورد مقایسه باید دارای تاریخ تولید و انقضاء یکسان باشند .

5 –  فاکتورهای ارائه شده توسط فروشگاه 0 تا 100 مارکت به صورت رسمی بوده و 9 در صد مالیات در آن لحاظ شده  است ، لذا فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی باشد .

 6 – شرکت های تولید کننده هر دو کالای مورد مقایسه باید یکی باشد و در یک کشور تولید شده باشند .

7 – مرجع مقایسه قیمت ، فروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشند در غیر اینصورت امکان استفاده از تضمین قیمت از بین خواهد رفت .

8 - فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت ، لوازم جانبی موجود در تمام محصولات و همچنین تمام لوازم و قطعات همراه با کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون هیچ تغییر یا کم و کاستی به مشتری های خود تحویل می‌دهد . بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند را فقط در این صورت می توان مقایسه کرد که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند .

مدت استفاده از طرح ضمانت قیمت کالا

به دلیل نوسانات شدید بازار ، زمان استفاده از این طرح فقط به مدت یک روز می باشد .

قوانین استفاده از طرح ضمانت قیمت کالا

1 - در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش درخواست توسط 0 تا 100 مارکت محفوظ است .

2 -  0 تا 100 مارکت می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند .

3 – ارائه اصل پیش فاکتور فروشگاه ، همراه با مهر و امضاء فروشنده الزامی است .

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()