شماره تماس مستقیم : 02136349065

ضمانت اصل بودن کالا

10 / 10
از 1 کاربر

ضمانت اصل بودن کالا

فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت نماینده رسمی و یا عاملیت مجاز فروش بسیاری از برندها می باشد و با حذف دلال ها و واسطه ها از این بین ، خرید لاستیک را برای شما سروران عزیز ارزان تر کرده است . علاوه بر این با تامین کالاهای خود ازشرکت های مجاز و قانونی و ارائه کارت گارانتی معتبر خیال شما سروران عزیز را در مورد اصل بودن کالا راحت نموده است .

فروشگاه اینترنتی 0 تا 100 مارکت تمامی کالاهای خود را فقط از طریق مجاری قانونی در کشور وارد کرده و یا از شرکت هایمعتبر و مجاز تامین کالا انجام می دهد ، که علاوه بر قانونی بودن تمام فعالیت های آنها ، ید طولانی در این کار داشته اند و خودرا در میان مصرف کنندگان ثابت کرده اند .

خریداران محترم اطمینان داشته باشند که تمام کالاها ، اورجینال بوده و دارای هولوگرام ، برچسب و یا لیبل معتبر هستند و هیچدخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است و تماماُ از طریق مجاری قانونی وارد کشور شده اند .

کلیه شرکت های تامین کننده فروشگاه 0 تا 100 مارکت ، توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان وارد کننده تایید شده اند و اسامی آنها در سایت رسمی این وزارت خانه ثبت شده است . این شرکت ها موظف به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند ، پس به همین دلیل گارانتی آنها معتبر بوده و شما می توانید با خیال آسوده کالای اصیل را از 0 تا 100 مارکت خریداری کنید ، چون کلیه کالاهای فروشگاه 0 تا 100 مارکت توسط نماینده رسمی آن برند در ایران گارانتی شده است .

شایان ذکر است که اکثر کالاهای موجود در بازار ایران توسط کشورهای شرقی آسیا تولید می شوند ولی کارخانه اصلی تمام این کالاها را ضمانت می کند . کشور تولید کننده کیفیت کالا را تعیین نخواهد کرد بلکه برند معتبر است که کیفیت را تضمین می کند . برای مثال دنلوپ ژاپن با دنلوپ آفریقا از نظر کیفیت یکی است فقط به دلیل خط تولید ارزانتر قیمت مناسب تری را خواهد داشت و شرکت دنلوپ هر دو را اصلی معرفی کرده ، ضمانت نامه و لیبل یکسان دارند .

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()